В Покровській оперзоні розшукали 6 правопорушників

В результаті операції «Розшук», яка проводиться на території обслуговування Покровського відділу поліції (Покровськ, Мирноград, Авдївка, Селидове, Родинське, Добропілля), в квітні знайдено вже 6 правопорушників. Головна мета заходу —  встановлення місцезнаходження та затримання зловмисників, які переховуються від слідства та суду, встановлення місця перебування безвісти зниклих громадян та осіб нерозпізнаних трупів.

Так, сьогодні в м.Родинське покровськими розшуковцями був затриманий чоловік 1970 року народження, засуджений за скоєння розбійного нападу до 3-х років позбавлення волі, але ухилявся від виконання вироку суду. 47-річний чоловік, аби вартові порядку не могли встановити його місце знаходження, постійно змінював місце проживання.  Але всі спроби правопорушника виявилися марними – завдяки злагодженій роботі правоохоронців його було затримано в м.Новогродівка. Наразі зловмисник перебуває в ізоляторі тимчасового утримання.

Ще п’ятьох чоловіків, які порушили закон, правоохоронці затримали протягом перших двох тижнів квітня.

Так, на початку місяця співробітникам поліції вдалося вийти на слід чоловіка, якого було оголошено в розшук ще в 2009 році. 62–річний мешканець Мирнограду скоїв правопорушення передбачене ч.2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, його вину було доведено та справу було спрямовано до суду. Ось тільки порушник до суду не з’являвся. Тепер йому доведеться відповідати за свої вчинки згідно чинного законодавства.

Також від правосуддя тепер не втече і 34-річний мешканець м.Родинське. У 2016 році чоловіку було винесене судове рішення за порушення ст. 164 «Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей» – до 3-х років обмеження волі. Аби уникнути покарання, правопорушник змінив місце проживання, але нещодавно таки повернувся додому, де і був затриманий співробітниками кримінальної поліції.

Ще одного втікача – 27-річного покровчанина було затримано правоохоронцями, як тільки той повернувся на батьківщину із сусідньої країни, де переховувався у родички, аби тільки не відбувати покарання за порушення ч.2 ст.186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає тюремний термін – до 6 років позбавлення волі.

Черговому правопорушнику, мешканцю Покровська, оперативники завадили ухилитися від вироку суду. 37-річний чоловік, дізнавшись, що за порушення ст.185 «Крадіжка» йому загрожує майже 3 роки позбавлення волі, не знайшов нічого кращого, ніж змінити місце мешкання . Але це тривало недовго. Під час проведення оперативно-розшукових заходів на території обслуговування, поліцейські затримали втікача.

Шостим розшуканим зловмисником, який хотів уникнути правосуддя, виявився 44-річний покровчанин. Відносно чоловіка було порушено кримінальне провадження за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», вину його було доведено і справу спрямовано до суду. Ось тільки вирок оголосити правопорушнику не встигли, так як він просто втік і не з’являвся до суду на засідання. Вже за декілька днів правоохоронці його затримали і доставили до суду.

- Реклама -