У Покровську засудили військового з Одещини за дезертирство та співпрацю з терористами «ДНР»

За дезертирство та співпрацю з терористами «ДНР» колишнього українського військовослужбовця засуджено до 6 років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Красноармійська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення в суді стосовно 31-річного жителя Одеської області, якого звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь в діяльності терористичної організації) та ч.3 ст. 408 (дезертирство) КК України.

У серпні 2014 року чоловіка призвано до лав Збройних Сил України, де він отримав звання лейтенанта. Однак вже у грудні того ж року боєць самовільно покинув військову частину з метою ухилення від подальшої служби.

У січні 2015 року дезертир добровільно вступив до лав терористичної організації «ДНР», де отримав військовий квиток, зброю, форму та склав присягу. Використовуючи позивний «Одесса», він служив терористам на посадах водія-електрика та радіотелефоніста.

Злочинна діяльність чоловіка припинена співробітниками СБУ у травні 2015 року під час затримання його на КПВВ «Георгіївка». При огляді у нього вилучено два військові квитки – Збройних Сил України та «ДНР».

Завдяки якісному досудовому розслідуванню, яке проводили слідчі СБУ за процесуального керівництва прокуратури, провину правопорушника у суді повністю доведено.

Вироком Красноармійського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 6 років позбавлення волі.

- Реклама -