До Нового року залишилось 3 дні!

Desktop calendar for 2023 on a beige background. goals and plans on next year

Телебачення «КАПРІ» продовжує новорічну рубрику. Пропонуємо згадати, якими моментами запамʼятається жовтень 2023:

12 жовтня в одному з районів Покровська сталася пожежа у квартирі, де на той час перебували троє маленьких дітей та їхня мати. Постраждалих дітей було госпіталізовано до дитячого відділення Мирноградської міської лікарні, з попереднім діагнозом «отруєння продуктами горіння».

А ще у жовтні покровські керманичі вирішили виділити з бюджету мільйон гривень на ремонт спортивного залу Факел. Нагадаємо, що це був вже 8-й мільйон за останні декілька років. Але й сам ремонт проводився з порушеннями та мав корупційний присмак. Журналісти телебачення «КАПРІ» написали заяву до поліції, а згодом за цим фактом було відкрито кримінальне провадження, розслідування триває і досі. Та чи буде результат? Але деяких персонажів журналістська діяльність не влаштовує. І наш візит до начальника відділу земельних ресурсів та АПК Покровської міськради Дмитра Кюрджиєва, закінчився погрозами на адресу директорки телебачення «КАПРІ». Після довгих затягувань процесу кримінальне провадження все ж таки відкрито, триває слідство.

Вранці 13 жовтня окупанти обстріляли Покровськ ракетами «Іскандер». Вони влучили у соціальні установи, в яких на той момент були не тільки працівники, а й відвідувачі. Тоді поранення отримали 24 особи, 1 людина загинула в лікарні.

Наприкінці жовтня у системі публічних закупівель «Prozoro» з’явилась закупівля на придбання автівки Renault Express 2023 року за 850 тисяч гривень. Найцікавіше, що автівку придбали не для хлопців на фронт, а для муніципалів. Варто відзначити, що саму закупівлю на майже мільйон бюджетних гривень провели без аукціону.

31 жовтня , близько 4 години ранку ворог завдав трьох ракетних ударів по приватному сектору міста Селидове, де в своїх будинках спали мирні мешканці. На щастя, під час обстрілу ніхто з людей не постраждав.

А вже завтра, 30 грудня, будемо пригадувати одинадцятий місяць року — листопад.

- Реклама -