До Нового року залишилось 4 дні!

Desktop calendar for 2023 on a beige background. goals and plans on next year

Телебачення «КАПРІ» продовжує новорічну рубрику. Пропонуємо згадати, якими моментами запамʼятається вересень 2023:

6 вересня назавжди залишився для мешканців Костянтинівки чорним, кривавим днем. Близько 14 години окупанти обстріляли місцевий ринок. У той час там перебувало багато людей, які прийшли за покупками чи по своїх справах. Як відзвітував міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, від ракетного удару загинуло 16 людей, ще понад 30 отримали поранення.

Наприкінці весни у Покровську розпочався ремонт найпроблемніших доріг міста. Завдяки обласному бюджету було виконано роботи по вулицям Роздольна, Тюленіна Добропільська, відремонтували і так зване кільце біля мирноградського мосту. А 11 вересня почався ремонт вулиці Маршала Москаленка на який виділили 2 мільйона 880 тисяч 538 гривень.

У Родинському молода жінка посварилась з рідними та після сварки вирішила вчинити самогубство. Потяг наїхав на дівчину, та вона залишилася живою. Постраждалу з травмами було направлено до лікарні у місто Мирноград.

Ранок 21 вересня запам’ятався мешканцям Родинського гучними вибухами. Загалом було пошкоджено близько 20 приватних будинків. Також руйнувань зазнала і комунальні об’єкти міста. На щастя, обійшлося без постраждалих.

17-річна співачка з міста Мирноград Христина Старикова взяла участь у вокальному шоу «Голос країни-13». Унікальний голос дівчини та її майстерність виконання вразили всіх тренерів. Перемогу у шоу Христина не отримала, проте, і надалі продовжує свою вокальну кар’єру та планує записати власний альбом.

Завтра, 29 грудня, будемо згадувати вже десятий місяць 2023 року — жовтень.

- Реклама -