День селфі у музеї Покровська: долучайся до мистецтва

Музей — це соціокультурний центр, в якому збираються і зберігаються пам'ятки мистецтва, історії та інших сфер діяльності людства. Завтра, 19 квітня, на фоні всіх цих пам'яток у Покровському історичному музеї можна буде зробити селфі.

«Основними напрямками роботи музею є комплектування музейних фондів, облік, інвентаризація та каталогізація музейних колекцій, зберігання музейних фондів; формування та презентація тематичних експозицій; екскурсійне обслуговування відвідувачів. І так було завжди. Проте сучасний музей в сучасному світі стає не тільки скарбницею історичної пам’яті, але й місцем для культурного розвитку та відпочинку, комфортним для відвідувачів. Він допомагає поширювати знання і через емоційні переживання засвоювати їх кожному відвідувачу, розширюючи горизонти свідомості, формуючи критичне ставлення до минулого й сучасного», — зазначили музейники історичного музею.

Покровський історичний музей широко використовує у своїй роботі сучасні методи. Останнім часом стало дуже модно фотографувати самого себе за допомогою телефонів, фотоапаратів та інших гаджетів. Саме тому 19 квітня у музеї оголошується «День селфі».

«Тож ми запрошуємо Вас для створення власного селфі на фоні історичних пам’яток та опублікувати світлини в соціальних мережах чи на картах Googl з позначкою «Покровський історичний музей». Запрошуємо всіх зацікавлених до участі, адже саме в цей день вхід для усіх бажаючих безкоштовний!» — чекають на гостей робітники музею.

- Реклама -