Підбиваємо підсумки року: чим запамʼятався січень 2023 мешканцям Покровського району?

Desktop calendar for 2023 on a beige background. goals and plans on next year

За вікном 20 грудня, залишилось всього 12 днів до настання нового 2024 року. 12 днів як символ 12 місяців. Саме їх зазвичай відводять, аби підбити підсумки року, що минає.

Тож, сьогодні пропонуємо розпочати новорічну рубрику та згадати, якими моментами для Покровського району запамʼятається січень 2023:

У Покровську в 2023 році першою народилася дівчинка. Її зустрічали урочисто з квітами та подарунками.

З початку року у поліції було багато роботи. З 30 грудня 2022 року по 2 січня 2023 року на Донеччині було зафіксовано 5 вбивств та 3 тяжких тілесних ушкодження. Ці злочини кваліфіковано як особливо тяжкі. У січні співробітники поліції звітували, що всі справи розкрито. 

В січні мешканці багатостраждального району Динасового заводу тривалий час залишалися без опалення. Мінусові температури в оселях, лід на вікнах та невдоволені мешканці — все це стостерігалося у Покровську через чисельні пориви тепломереж та некомпетентність місцевих керманичів. 

У Добропіллі зачинили пологовий будинок. Це сталося через значне скорочення кількості пологів на місяць, що приймали співробітники закладу. Відтоді матусі Добропільської громади були вимушені народжувати у сусідніх містах.

19 січня 2023 року місто Білозерське зазнало ворожого обстрілу. Через ракетну атаку постраждав навчальний заклад та прилеглі до нього багатоповерхівки. На щастя, обійшлося без жертв.

Співробітники поліції вилучили близько 8 тонн нелегального алкоголю під час перевірки вантажного автомобіля на блокпосту поблизу Покровська. Приховати вантаж перевізники намагалися під сіном. Вартість даної продукції становить понад 1 мільйон гривень. 

Ось такими подіями запамʼятався січень для мешканців Покровського району. А вже завтра, 21 грудня, будемо згадувати другий місяць 2023 року — лютий.

- Реклама -