В Мирнограді виставили пасхальну красу

У Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині) присвятили пасхальному святу виставку робіт народної творчості «Великдень — земне причастя небом». На виставці були представлені вишивки, рушники, картини, писанки, виконані у різних техніках.

Виставку відвідали учні 10 класу ЗОШ №9, які принесли пасхальні роботи учнів початкових класів своєї школи.

Продемонстрували свою творчість, фантазію, уміння рукодільниці міста Мирнограда, члени клубу «Шанувальники української мови і літератури» — Лідія Миколаївна Деміденко, Марія Іванівна Загляда та учениця 9 класу ЗОШ №9 Ніколенко Євгенія. Усі роботи виконані натхненно, з любов'ю. Вони щирі, яскраві, тісно пов’язані зі світлим святом воскресіння Христова.

Лідія Деміденко поділилася з присутніми школярами секретами вишивки та дала поради юним майстриням з техніки вишивки «хрестиком». А Марія Загляда розповіла про те, що надихала її на вишивання рідна природа.

Майстриня зі стажем Р.Бєляєва розповіла про символи, що існують у вишивці.

Дуже приємно було дізнатися, що хлопці і дівчата, які завітали до бібліотеки напередодні Великодня, займаються волонтерскою справою та допомагають похилим людям та інвалідам. А це значить — заповідь «любіть один одного» залишається головною.

- Реклама -