В Мирнограді спілкувались на тему екологічних катастроф

У Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині) пройшла еко-інформіна «Екологічні катастрофи світу».

Історія демонструє невтішну тенденцію: головний ворог навколишнього середовища – людина. Саме ми перейшли допустимі межі впливу на природу, що поставило під загрозу існування сучасної цивілізації. Один необдуманий рух – і людство може зникнути з обличчя землі. Особливо руйнівно діють на біосферу глобальні екологічні катастрофи. Саме цій темі була присвячена еко-інформіна.

Ведуча заходу А.Сенжаровець ознайомила учнів 8-А класу ЗОШ№9 з глобальними екологічними катастрофами світу — це катастрофа в Бхопалі (Індія), Чорнобильська катастрофа, вибух нафтової платформи в Мексиканській затоці, загибель Аральського моря, лондонський смог 1952 року, аварія на японській атомній станції Фукусіма-1.

Увазі присутніх були запропоновані відео-сюжети: мультфільми «Земля и человек», «Людина забруднює природу», уривки документальних стрічок «Чорнобильське лихо», «Бхопальська катастрофа», «Загибель Аральського моря» та книжкова виставка "Чиста планета".

Учні активно приймали участь у запропонованому бібліотекарем інтелектуальному штурму, екологічному завданню закінчити речення та із задоволенням спілкувались по темі.

- Реклама -