З початку року поліція Покровська опрацювала понад 600 повідомлень про домашнє насильство

 

Повномасштабна війна, яка наразі триває в Україні, не викреслила з нашого життя домашнє насильство. Поліцейські щодня працюють на запобігання домашньому насильству та оперативно реагують на такі факти.

Не всі виклики про сімейне насильство підтверджуються. Часто люди намагаються налякати кривдників або ж відмовляються писати заяви. Також, більшість сімейних конфліктів вирішуються одразу після приїзду правоохоронців.

В цьому році співробітники Покровського районного управління поліції склали відносно домашніх агресорів 171 адміністративний протокол за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесли 136 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

Окремим напрямком діяльності поліції є профілактика насильства й захист тих, хто став жертвою агресорів. На обліку в поліції Покровська перебуває 153 особи, які схильні до таких правопорушень. З ними дільничні офіцери поліції регулярно проводять превентивну роботу.

Правоохоронці закликають населення не замовчувати випадки насильства та своєчасно звертатися за допомогою до найближчого органу поліції або повідомляти за номерами:
• поліція 102;
• Чергова частина Покровського РУП 050-020-9846;
• Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації: 0-800-500-005, або з мобільного 116-123 цілодобово;
• Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству: 15-47;
• Урядовий кол-центр: 15-45;
• Гаряча лінія координаційного центру з питань безплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

- Реклама -