На вулиці Покровської оперативної зони вийшли посилені наряди поліції

Сьогодні, 14 квітня, на Донеччині керівники всіх територіальних підрозділів поліції провели публічний інструктаж та підготували увесь особовий склад до несення служби на великодневі свята. Для забезпечення внутрішньої безпеки на вулиці Покровської оперзони (Покровська, Добропілля, Мирнограду, Селидового та Авдіївки) вийшли посилені наряди поліції.

Для того, аби мирні мешканці в зоні АТО мали змогу спокійно та у безпеці відсвяткувати великодневі свята, правоохоронці будуть нести службу у посиленому режимі 24 години на добу. Поліція не залишить без уваги кожне місто, кожну вулицю та кожного громадянина.

Перші посилені патрулі вже заступили на службу. Розподіл сил та засобів традиційно відбувся на очах жителів – на головній площі кожного міста наряди отримали завдання та настанови від керівництва.

Всі культові заклади будуть взяті під контроль, аби кожна людина, яка прийде сьогодні храму в цей світлий день, відчувала себе у безпеці та спокійно раділа святам.

З метою запобігання проникненням диверсійних груп та обігу нелегальної зброї посилено контроль на блокпостах та автошляхах регіону, проводитимуться комплексні відпрацювання населених пунктів. У зв’язку з цим поліція закликає жителів поставитися з розумінням до посилених превентивних заходів, які вживаються для їхньої безпеки.

Поліція закликає громадян бути пильними та дотримуватися заходів безпеки під час перебування в громадських місцях, а також не піддаватися на будь-які провокації.

- Реклама -