Нерухомість у Покровському районі. Оренда користується більшим попитом, ніж продаж

Від початку повномасштабного вторгнення в Донецькій області ринок нерухомості «став на паузу». Проте вже сьогодні можна побачити, що люди не готові відкладати життя на потім та активно цікавляться наявними пропозиціями.

Останнім часом можна помітити, що більшою популярністю в Покровському районі користується житло в довгострокову оренду. Орендарі зазвичай звертають увагу на пропозицію із більш лояльною ціновою політикою, наявністю цілодобового водопостачання та відсутністю проблем із опаленням. Так, у Покровську в середньому можна орендувати житло від 3 тисяч гривень в місяць + комунальні послуги. У Мирнограді ціни на оренду відповідні. Все залежить від стану ремонту, наявності меблів, техніки та району, в якому знаходиться об’єкт.

А чи можна продати нерухомість в Донецькій області? Відповідь — звісно, можна.

У цьому питанні Вам можуть допомогти команда спеціалістів. Ще в минулому 2022 році в регіоні було відкрито реєстри нерухомого майна, що дозволило проводити угоди з купівлі-продажу. Квартири, приватні будинки, комерційні приміщення — це все можна як продати, так і придбати на Донеччині.

За словами спеціалістів, більшою популярністю серед покупців користується нерухомість з меншою ціною. Проте варто зазначити, що зазвичай продавці згодні допустити можливість торгу та домовлятися щодо ціни, яка влаштовуватиме обидві сторони угоди. Тож, у середньому в Покровську можна придбати житло від 10 тисяч доларів, існують навіть квартири вартістю близько тисячі. У сусідньому Родинському можна придбати квартиру із сучасним ремонтом всього від 8 тисяч доларів. А ось у Мирнограді ціни ще більш приємні — від 3 тисяч доларів.

Аби не потрапити на гачок шахраїв, при купівлі або оренді того чи іншого об’єкту радимо звертатися за допомогою спеціалістів. Продаж та купівля нерухомості, оренда житла, оренда комерційної нерухомості, підготовка документів до продажу, оцінка, супровід по роботі з нерухомістю на будь-якому етапі проводить Агенство нерухомості «RIELTOR».

Ви заощаджуєте час, звільняючи його для життя. Всі подробиці за телефоном 066 999 000 7.

- Реклама -