Рейд по аптеках Мирнограду: що вилучили полісмени (Фото)

- Реклама -

Під час санкціонованого обшуку в аптеках Мирнограду, працівники поліції вилучили сильнодіючі лікарські препарати, які реалізовувався без рецептів. Також було вилучено документацію та гроші, які були отримані внаслідок незаконної реалізації товарів.

До правоохоронців Мирноградського відділення поліції надійшло повідомлення, що в місцевих аптеках можна придбати нарковмісні та психотропні медичні препарати без рецептів.

Співробітники поліції оперативно відреагували на дане повідомлення і отримавши ухвалу суду — провели санкціонований обшук в зазначених двох аптеках. Під час проведення слідчих та оперативних заходів правоохоронці задокументували протиправні дії працівників аптеки, встановивши факти реалізації медичних препаратів з порушенням правил відпуску, обліку та зберігання сильнодіючих медичних препаратів.

Так, під час обшуку, правоохоронці виявили та вилучили з двох аптек 1800 конвалют медичного препарату, до складу якого входять наркотичні речовини та обіг яких обмежений. Зазначені препарати відпускалися без рецептів. Також співробітники поліції вилучили гроші у сумі близько 10 тисяч гривень, які були отримані за незаконну реалізацію медпрепаратів та необхідну документацію.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 321 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

«Ми щодня ведемо боротьбу із незаконним обігом наркотичних речовин, а також виявляємо заклади, в яких сильнодіючі рецептурні лікарські препарати відпускаються з порушеннями. Так, лише вчора в аптеках Мирнограду було задокументовано два таких випадки. Звертаюсь до громадян, якщо вам відомо, в яких аптеках є порушення з продажу ліків, повідомляйте про це в поліцію, а ми обов’язково відреагуємо та приймемо рішення згідно чинного законодавства», — зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

- Реклама -