В Покровському відділі поліції виготовляли писанки

В актовій залі Покровського (раніше — Красноарміського) відділу поліції Донеччини учасники "Ліги майбутніх поліцейських" та вихованці дитячого клубу "Ровесник" під керівництвом досвідчених майстринь виготовляли святкові писанки у стилі декупаж.

На початку заходу керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Наталя Анікєєва розповіла присутнім про історію виникнення писанки, про звичаї та традиції наших предків святкування Христового Воскресіння. А керівник керівник покровської ланки «Майбутніх поліцейських» Інна Червякова розповіла про існуючи техніки виготовлення великодніх писанок, про значення кольорів та орнаментів, традиційні українські символи.

І дітлахи, і дорослі «з головою» поринули у світ магії і творчості, захопившись створенням своєї особливої писанки. Так, під чітким керівництвом майстринь, звичайні яйця з магазинного кошика перетворювалися на чудо – писанки, які діти виготовляли власноруч. Всі писанки вийшли чарівними і неповторними!

А декілька святкових писанок діти подарували начальнику Покровського відділу поліції Юрію Гречишкіну, які мають стати оберегом для нього і його родини.

Закінчився захід чаюванням із солодощами та обміном враженнями від своїх пасхальних писанок!

- Реклама -