В Добропіллі пропонують за нагороди малювати майбутнє

- Реклама -

Міська влада Добропілля запрошуємо дітлахів взяти участь у конкурсі малюнків «Як я бачу своє майбутнє», що оголосило представництво ПРООН.

Десять кращих робіт (граничний термін подання заявок — 25 квітня 2017 року) будуть нагороджені Представництвом ООН в Україні сертифікатами з інтернет-магазину http://rozetka.com.ua/ на суму 400 гривень та дипломами. Вони також будуть виставлені в приміщенні Представництва ООН в Україні. Деякі роботи можуть бути використані для ілюстрації публікації нової РПООНПР 2018-2021.

У конкурсі можуть взяти участь діти і підлітки у віці від 9 до 14 років. Бачення майбутнього рідної країни може бути виконано в будь-якій графічній або живописній техніці на аркушах паперу формату А3 (розміри 297 мм (ширина) на 420 мм (висота), рамку додавати не потрібно.

На зворотному боці картини вказується повне ім'я автора, домашня адреса, номер телефону та назва школи. Роботи треба надавати до відділу комунального господарства Добропільської міської ради за адресою: вул. Першотравнева, 83, каб. 210Б.

За додатковою інформацією звертайтеся: victoria.andrievska@unic.org

- Реклама -