Хлопці з Мирнограду стріляли та метали гранати

З метою формування та пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму вже третій рік у Донецькій області проводиться спартакіада серед допризовної молоді. У цьому році змагання проходили в Слов’янську 10-11 квітня.

У спартакіаді взяли участь комади з Дружківки, Краматорська, Бахмута, Покровська, Новогродівки, Слов’янська, Добропілля, Костянтинівки та Мирнограда.

Честь Мирнограда захищали 7 учнів ліцею «Гармонія», 2 учні ЗОШ № 5 та один ЗОШ № 4.

До програми змагань входили підтягування на перекладині, плавання (50 м), біг (100 м та 1000 м), метання гранати, стрільба з гвинтівки. У запеклій боротьбі мирноградські юнаки вже вдруге вибороли почесне друге місце (перше — у команди з 

Слов’янського району).

Так, перше місце в підтягуванні на перекладині посів Шпота Андрій з результатом 28 раз, друге місце з бігу на 100 м – Шпігалєв Данило, друге місце з бігу на 1000 м — Ємельянов Микита.

Андрій Шпота з Мирноградського ліцею «Гармонія» за підсумками змагань має найкращі результати в обласній спартакіаді серед допризовної молоді вже третій рік поспіль.

- Реклама -