Діти Покровська презентували своє мистецтво

12 квітня в Покровському історичному музеї відбулась презентація виставки «Дитячими руками створена краса», яка є красномовним підтвердженням невмирущності народних традицій декоративно-ужиткового мистецтва.

На виставці  представлені  творчі роботи вихованців ДЮК «Ровесник», ПНЗ «Центр творчості та дозвілля», гуртків «Лозоплетіння», «Художня вишивка» (керівник Анікєєва Н.М.), «Юнкор» (керівник Черв’якова І.В.).

Зустріч відбулась в дуже теплій та доброзичливій атмосфері, що супроводжувалась виступами талановитих дітей. Лунали українські пісні, виконувались запальні танці та неперевершені акробатичні номери. Звичайно, керівники відзначили своїх вихованців щирими словами подяки та грамотами.

«Українське народне декоративно-прикладне мистецтво багате і різноманітне: художня обробка дерева, розпис, вишивання, ткацтво, різьблення, вироби з глини, шкіри, соломи, лози і т. д. Сьогодні елементи національної творчості широко присутні в побуті, одязі, предметах декоративно-прикладного мистецтва. З раннього дитинства вироби народних майстрів природно входять у наше життя. Вишита серветка, глиняна іграшка, розписна шкатулка радують і приваблюють нас», — зазначили музейники.

В дітях майбутнє нашого народу, нашої країни. А саме від нас залежить, які паростки проростуть в їхніх душах.

- Реклама -