Мирноградські танцюристи повернулися з Києва чемпіонами (Фото)

8 і 9 квітня у Києві відбулися змагання «Сонячні стежки» та Чемпіонат України зі спортивних танців. У змаганнях взяли участь 1000 учасників з  12 областей України.

Найчисленнішою командою була команда від  Донецької області: 32 спортсмена з Мирнограду, 10 — з Краматорська, 6 — зі Слов’янська, 2 — з Лиману та 4 — з Покровська. У командних заліках Донеччина зайняла II місце у категорії «Ювенали 1», III місце посіли «Юніори 1», IY командні місця у номінаціях «Ювенали 2» та «Юніори 2».

За підсумками змагань найкращі результати серед Мирноградських танцюристів показали Латипов Тимур (НВК) та Кубрак Аліна (ЗОШ № 5) у танцювальній категорії «Ювінали 2 Є» — I місце у «St» та — II у «La».