15-річну школярку з Мирнограду знайшли у невповнолітнього друга

- Реклама -

15-річна школярка, пішла з дому на тривалий час, відключивши свій телефон. Злагоджена робота нарядів поліції, які були задіяні для пошуку зниклої,  дала миттєвий результат і школярку було повернуто батькам. За «прогалини» у вихованні дитини, батьків дівчини притягнуто до адміністративної відповідальності, повідомляється на сайті Покровського ВП.

Вчора до Мирноградського відділення поліції звернувся 43-річний місцевий мешканець, який повідомив про зникнення своєї доньки.

«8 квітня моя 15-річна донька вдень пішла погуляти і досі не повернулася додому. Її телефон вимкнений і ми навіть не уявляємо де вона може бути. Грошей та документів при собі вона не мала. Це трапилося вперше, раніше вона завжди попереджала нас про те куди і на який час  йде. Конфліктів у нас з донькою не було  та й жодних намірів кудись поїхати вона не висловлювала»,- розказав правоохоронцям схвильований батько. Крім того, чоловік зазначив, що він з дружиною намагались розшукати дівчину самостійно, але їм це не вдалось і вони вирішили звернутись до поліції.

Правоохоронці Мирноградського відділення поліції одразу розпочали пошуки неповнолітньої. Поліцейські почали встановлювати коло друзів дівчини, з ким вона спілкувалась напередодні зникнення. Найменша зачіпка відігрівала важливу роль в розшуку та впливала на його швидкість. Так, при спілкуванні з однокласниками, вдалося з’ясувати, що останнім часом дівчина багато часу проводила з одним із хлопців. Встановивши його адресу, правоохоронці вирішили перевірити чи не знаходиться зникла саме там і не помилились. Двері співробітникам поліції відчинив 16-річний юнак, за спиною якого стояла школярка, за прикметами дуже схожа на ту, що зникла.

Правоохоронці привезли дівчину у відділок, де  повернули її стурбованим батькам.

Співробітниками поліції була проведена профілактична бесіда із обома підлітками, в якій правоохоронці пояснили, що такі вчинки – є безвідповідальними та безглуздими, більше того, відповідальність за них лягає на батьків, а тому перш ніж «зникати», відчувши себе дорослими, треба подумати, до яких наслідків це призведе.

За «прогалини» у вихованні власної дитини відносно батьків дівчини поліцейськими  складено адміністративний протокол відповідно до ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей», яке відповідно до Закону України тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Реклама -