«Важкі» підлітки вчилися берегти власне здоров’я

- Реклама -

 Співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації разом зі своїми підобліковими дітьми відвідали Дитячо-юнацьку спортивну школу.

В квітні кожного року відзначається Всесвітній день здоров’я. Покровський МРВ уповноваженого органу з питань пробації також не залишився в стороні, і 7 квітня разом зі своїми підобліковими дітьми відвідали Дитячо-юнацьку спортивну школу.

Основною метою заходу було формування мотивації до збереження власного здоров’я та способу життя. Присутні мали можливість пограти в настільний теніс, оволодіти технічними прийомами гри та дізнатися, що даний заклад приймає усіх бажаючих провести вільний час з користю

Таким чином, працівники відділу з питань пробації підвищують у засуджених рівень культури та обізнаності, намагаються задіювати підоблікових у проведенні корисного дозвілля, повідомила фахівець Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ Олена Здебська.

- Реклама -