Телефонний шахрай виманив у жительки Мирнограду 7 тисяч гривень

Зловмисник зателефонував 34-річній жінці і представившись її приятелем, запропонував здійснити "вигідні" покупки. В результаті вдалій схемі шахраїв, довірлива мирноградчанка втратила 7 тисяч гривень.

До поліції Мирнограду звернулась місцева мешканка, яка повідомила, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошима у розмірі 7 тисяч гривен.

З'ясувалось, що на телефон 34-річній жінці зателефонував чоловік, голос якого був дуже схожий на її приятеля. "Знайомий" повідомив подрузі, що їде в магазин, де зараз великі знижки на всю техніку, і він може щось купити і для неї. Жінка зраділа, адже їй дуже був потрібен телевізор, а тут така гарна пропозиція — бажаний товар лише за 3 тисячі гривень. Нічого не підозрюючи, вона перевела зазначену суму на рахунок, який їй продиктували.

Через декілька хвилин, чоловік зателефонував знову і попросив жінку вже позичити йому 4 тисячі гривень, на його покупки. І потерпіла знову перевела гроші. Потім "друг" зателефонував знову, запропонувавши купити мобільні телефони по привабливій ціні.

Запідозрив, що щось відбувається неладне, жінка вирішила сама зателефонувати своєму знайомому. З'ясувалось, що її справжній приятель знаходився вдома і ніякі покупки не здійсняв, і навіть, не дзвонив їй сьогодні. Мирноградчанка спробувала додзвонитись на номер, з якого їй дзвонили, але він був вже поза межею досяжності. Розгублена жінка звернулась до відділення поліції.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 "Шахрайство" Кримінального кодексу України.

- Реклама -