Важлива інформація для багатодітних родин: в Добропіллі з’явилися бланки посвідчень

В Добропіллі з'явилися бланки посвідчень дитини і батьків багатодітної сім'ї, які дають право їх власникам на ряд пільг, передбачених законодавством України. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Відділ у справах сім'ї та молоді Добропольського міської ради звертає увагу членів багатодітних сімей, яким було надано статус в 2013, 2014 і 2015 роках, що зараз можна прийти і отримати необхідний документ.

У зв'язку з відсутністю бланків посвідчень без посвідчень залишилися заявники 2013, 2014, 2015 років. Серед них є і багатодітні сім'ї з числа ВПЛ. Документ видається особисто батькам. Термін дії визначається датою народження старшої дитини. Посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім'ї підтверджує статус та права, які він (цей статус) дає. Видається посвідчення за місцем прописки одного з батьків. У Добропіллі на сьогоднішній день налічується близько 470 багатодітних сімей. Але ця цифра змінюється щодня.

Нагадуємо, що багатодітна сім'я – це сім'я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. Багатодітні сім'ї, які досі не отримали свій персональний документ можуть звернутися у відділ у справах сім'ї та молоді.

- Реклама -