Злочини і покарання у Покровській оперзоні у цифрах

За три місяці співробітники Покровського відділу поліції 69 разів вилучали зброю та боєприпаси у громадян, задокументували 172 правопорушення у сфері наркозлочинів. 118 особам за скоєння даних злочинів вже повідомлено про підозру. 

Головне завдання співробітників поліції – це забезпечення безпеки громадян, профілактика та розкриття правопорушень. Одним з пріоритетних напрямків профілактичних заходів є припинення трафіку нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки.

Аби своєчасно виявити смертельно небезпечні предмети та не допустити їх витоку на мирну територію, співробітники поліції Покровської оперзони щоденно несуть службу на залізничних та автовокзалах, блокпостах, у відділеннях служб експрес-доставки вантажів, а також у складі мобільних блокпостів на автодорогах вздовж лінії розмежування та на виїзді до інших областей.

Так, за три місяці поточного року правоохоронцями Покровського відділу поліції відкрито 69 кримінальних проваджень відносно громадян за незаконне зберігання зброї та боєприпасів, з яких 58 – за зберігання вогнепальної зброї та набоїв, а 11 – за зберігання холодної зброї. Із нелегального обігу вилучено 1 гранатомет, 3 автомати, 8 пістолетів, 33 гранати, більше 2 500 набоїв.

Співробітники поліції значну увагу приділяють протидії наркозлочинності.

За три місяці роботи правоохоронці відкрили 172 кримінальних провадження за порушення в сфері незаконного обігу наркотичних речовин, по яким 91 особі вже повідомлено про підозру.  Так задокументовано 7 фактів збуту наркотиків (ст. 307 КК України), 147 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин (ст. 309 КК України), 9 фактів незаконного зберігання прекурсорів (ст. 311 КК України), припинено діяльність 6 наркопритонів (ст. 317 КК України) та виявлено 3 факти порушення ст.321 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів» Кримінального кодексу України. За даний період вилучено більше 4 кілограмів канабісу та 60, 1 г опію.

«Нашими пріоритетними завданнями, як і раніше, залишаються вилучення з незаконного обігу заборонених предметів та речовин, виявлення та затримання диверсантів, миттєве реагування на всі повідомлення від громадян та припинення правопорушень. Ми робимо все можливе, аби громадяни відчували себе у безпеці», — зауважив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

- Реклама -