Голосовий фішинг — один із видів шахрайства, метою якого є виманювання довіреної інформації у користувача

Шахрайство з голосовим фішингом технічної підтримки
Уникайте автоматичних дзвінків. Ви відповіли на телефонний дзвінок і зрозуміли, що розмовляєте не з людиною, тому кладіть слухавку.

Шахрайство з голосовими підказками
Не відповідайте на голосові автоматичні підказки. Зловмисник може записати ваші голосові відповіді, щоб використовувати їх для шахрайських дій.

Не поширюйте конфідеційну інформацію
Ніколи не діліться особистою інформацією телефоном. Він запитував у вас ваш податковий номер чи будь-яку іншу особисту інформацію? Не забувайте, що державні установи, банки чи компанії, що видають кредитні картки, ніколи не запитуватимуть вашу особисту інформацію телефоном.

Фішинг, смішинг, вішинг. Злочинці намагаються зробити все, щоб отримати бажане і використовують для цього практично будь-які засоби. Тому що вони не лише зачіпають такі емоції, як страх і паніка, але й використовують той факт, що після розмови по телефону у вас не вистачає часу на роздуми.

Наступного разу, коли вам зателефонують, зробіть паузу та двічі подумайте, перш ніж брати трубку. Ця кількасекундна пауза може врятувати вас від того, щоб стати наступною жертвою кіберзлочинців.

- Реклама -