Патріотів Донеччини запрошують на Тернопільщину на партизанську боротьбу

- Реклама -

З 29 квітня по 2 травня 2017 року Мінмолодьспорт спільно з відділом сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації у партнерстві з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» проводитимуть на Тернопільщині Всеукраїнську акцію «Гурби – Антонівці – 2017», яка спрямована на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення.

До участі у Всеукраїнському заході запрошуються представники молодіжних громадських організацій (18-28 років), що проводять активну роботу з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, та представників інших об’єднань, які займаються популяризацією національно-патріотичного виховання молодого покоління.

Харчування, проживання та проїзд учасників здійснюватиметься за рахунок організаторів.

Детальніше ознайомитися з правилами можна тут.

Для участі треба зареєструватися.

«Гурби – Антонівці» — найбільша щорічна теренова спортивно-патріотична гра для молоді зі всієї України.

«

Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальний умовах.

На Гурби їдуть за драйвом і емоціями… і отримують їх! Як бонус, тут знаходять найкращих друзів, нове розуміння героїчної історії своєї країни і бажання діяти. Ставши учасником гри «Гурби – Антонівці», ти побачиш світ по-іншому! Не боїшся? Тоді тобі – до нас!» — написано на офіційному сайті гри.

- Реклама -