Проводять незаконні перевірки, допитують громадян та агітують отримувати російські паспорти — підозрюються 10 експоліцейських з Маріуполя

Проводять незаконні перевірки, допитують громадян та агітують отримувати російські паспорти — підозрюються 10 експоліцейських з Маріуполя.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури 10 колишнім працівникам НП України повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

У лютому-березні 2022 року, коли армія рф після бомбардувань захопила м. Маріуполь, 10 поліцейських перейшли на бік окупантів. 

4 колишніх співробітників ГУНП в Донецькій області та 6 їх колег з Маріупольського РУП зрадили присязі на вірність українському народові. 

Двоє з підозрюваних жінок стали старшою інспекторкою сектору інформаційних технологій та слідчою, а третя злетіла по кар’єрній драбині від старшого психолога з особливих доручень до начальниці сектору кадрового забезпечення одного з райвідділів «поліції». За наявною інформацією, останні агітують своїх колег отримувати паспорти рф та «здають» новому начальству тих, хто відмовляється з ними співпрацювати.

- Реклама -