Кращі артисти Добропільского району демонстрували свої таланти

В селі Ганнівка, що в Добропільскому районі Донеччини, на сцені сільського будинку культури пройшов фестиваль мистецтв «Мистецьке перевесло», який зібрав самобутні, яскраві творчі особистості м. Добропілля і Добропільського району.

Сучасні естрадні та українські народні пісні звучали із вуст колективів та солістів: Аліни Сметаніної, Ірини Рязанцевої, Олени Крічфалуши, Євгенії Рязанцевої та Валентина Буганцева, Карини Іванник, Анастасії Великанової, гурту «Заграва» і «Джерело», вокального тріо «Мелоді-мікс» музичної школи м.Білицького.

Танці у виконанні народного колективу сучасного танцю «Райдуга шанс», народного ансамблю танцю «Непосиди» (ЦДЮТ) та зразкового танцювального колективу «Аеліта» (БК м. Добропілля) порадували гарними костюмами і нікого не залишили байдужим.

Вразили глядачів виступи: акордеоніста Максима Федорчука, Марії Лягуші, Єлизавети Якименко та зразкового літературного колективу «Дзеркало».

Оцінили присутні і надзвичайно красиве, сильне виконання артистів. Усі глядачі слухали та аплодували стоячи під «Єднаймося, люба родино», яка пролунала заключним акордом у виконанні народних колективів «Світанок», «Зорянка», «Мрія» та «Веснянка».

- Реклама -