Як у Мирнограді допомагають знайти роботу

- Реклама -

У Мирноградському міському центрі зайнятості (ММЦЗ) шукаєть ефективні форми співпраці з роботодавцями, а також допомагають незайнятим громадянам, які бажають відкрити власну справу.

На днях в ММЦЗ відбулось засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, на якому розглядалось питання щодо надання такої допомоги безробітному демобілізованому учаснику АТО, який виявив бажання займатись підприємницькою діяльністю, а саме роздрібною торгівлею.

За результатами розглянутого бізнес-плану, члени комісії (представники міської влади, соціальних партнерів та роботодавців) одностайно підтримали ініціативу бізнесмена — початківця.

Незайнятим громадянам, які бажають відкрити власну справу, ММЦЗ нагадує, що служба зайнятості проводить активну політику щодо підтримки підприємницьких ініціатив серед населення. У центрі зайнятості постійно надають консультації, проводять семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, інформують про додаткові джерела фінансування для започаткування власної справи. Чимало уваги приділяється грантовим програмам, краудфандинговим платформам, дистанційному навчанню тощо.

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю — необхідних працівників. Перевага презентації — можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час спілкування.

Нещодавно в ММЦЗ відбулась презентація Відділення державного казначейства у м. Мирнограді. Для участі в заході були запрошені безробітні, які відповідають вимогам роботодавця і мають вищу економічну освіту.

В рамках заходу провідний інспектор Марина Шабанова проінформувала шукачів роботи про специфіку діяльності казначейської служби, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, посади, за якими виникла потреба. З кожним безробітним була проведена індивідуальна співбесіда.

Результатом проведеного заходу стало те, що 5 безробітних виявили бажання особисто поспілкуватися з представником роботодавця, а одна безробітна, прийняла рішеня надати документи для участі в конкурсі на посаду спеціаліста держслужби

В рамках співпраці Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з Державною прикордонною службою України Мирноградський міський центр зайнятості долучився до онлайн-співбесіди з добору кандидатів для проходження військової служби за контрактом. Зустріч відбулась в режимі вебінару.

Представник ДПСУ проінформував присутніх про вимоги до кандидатів, умови проходження служби, грошове забезпечення та соціальні гарантії.

Учасники онлайн-співбесіди одержали відповіді на всі питання, проявили зацікавленість щодо проходження військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі України, планують додатково поспілкуватися з роботодавцем.

- Реклама -