На Донеччині обрали найспортивніші міста

В Краматорську відбулося підсумкове засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, на якій з метою популяризації, пропаганди кращих результатів роботи у спортивній сфері Донеччини та стимулювання високої ефективності керівників органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів та райдержадміністрацій була проведена рейтингова оцінка їх роботи за 2016 рік.

Оцінка враховувала 18 показників. Кращими у першій групі міст стали Бахмут, Краматорськ і Слов’янськ, у другій групі – Покровськ, Селидове і Добропілля, у третій групі – Лиман, Вугледар та Мирноград.

Під час підведення підсумків роботи ДЮСШ та СДЮШОР були визначені кращі тренери Донецької області у 2016 рік у наступних номінаціях (окремо з олімпійських та неолімпійських видів спорту): «вища спортивна майстерність», «кваліфікований резерв», «дитячо-юнацький спорт», а також у загальному заліку.

Серед представників м. Мирноград відзначено роботу інструктора-методиста ДЮСШ Москаленко Н.В та тренера зі спортивних танців Волкової Н.Ю, яку було нагороджено грамотою за ІІ місце в категорії неолімпійських видів спорту.

- Реклама -