На блокпосту у Покровську затримали чоловіка з рідкісною зброєю

Цілодобово співробітники поліції чергують на блокпостах та припиняють злочинну діяльність громадян, які намагаються перевезти на мирну територію наркотики, зброю та інші заборонені предмети. Минулий день не став виключенням і правоохоронцями був виявлений черговий «перевізник», в автомобілі якого була знайдена холодна зброя без відповідного дозволу.

На одному з блокпостів, розташованому в Покровську, співробітники поліції зупинили для перевірки автомобіль. 42-річний водій добровільно зізнався, що везе із собою шаблю, яку йому кілька років тому подарував батько. Ось тільки дозвіл на її зберігання та носіння він не отримав, бо «не знав, що такі предмети відносяться до холодної зброї». Однак, як відомо, незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення.

Заборонена зброя вилучена та відправлена на експертизу.

У відношенні чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.263 (Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. Санкція статі передбачає від двох до п’яти років позбавлення волі.

- Реклама -