Начальник Донецької ОВА про евакуацію та майбутній опалювальний сезон

Close-up Of Heating Radiator With Model House And Knitted Scarf In Front Of Blue Wall

Сьогодні, 8 серпня, очільник області в ефірі національного телемарафону розповів, що наразі немає жодного безпечного населеного пункту на Донеччині, який би не піддавався обстрілам. Прикладом тому є Покровськ – «відносно віддалене місто», де минулої доби росіяни вбили сімох та поранили 88 людей.

«Ми закликаємо населення до евакуації, у тому числі й у таких віддалених містах, як Покровськ. Цей процес триває. Наразі в області проживає приблизно 92 тисячі осіб. Це або працівники критичної інфраструктури, або населення, яке не має бажання евакуюватися. Як показує практика, після таких обстрілів та руйнувань кількість людей, які хочуть евакуюватися збільшується відразу. І це спостерігається протягом декількох діб. Потім вже евакуація, коли люди виїжджають добровільно, іде на спад», — каже начальник Донецької ОВА.

Він також зазначив, що належні умови для проходження наступного опалювального сезону, через які багато мешканців Донеччини живуть в регіоні, створюються перш за все для тих, хто боронить регіон та забезпечує його життєдіяльність.

«Незважаючи на обстріли фактично кожного населеного пункту, залежно від того, яке озброєння може застосовувати ворог, ми все одно плідно готуємось до чергового опалювального сезону. Там, де можливо, у нас громади забезпечені й відновлено газопостачання, електропостачання, вводяться альтернативні джерела опалення. Тому населення розуміє, що електроенергія та теплопостачання в осінньо-зимовий період буде. І можливість проживати, якщо не брати до уваги саме безпекову складову, у жителів є», — розповів Кириленко

- Реклама -