У Мирнограді більше 200 чоловік скористались новими послугами

У Мирноградському міському центрі зайнятості працює сервіс-центр онлайн працевлаштування. Основною причиною його створення стало бажання пришвидшити процес працевлаштування і підбору персоналу, адже тут сконцентровані всі можливості для того, щоб оперативно і сучасно надавати послуги клієнтам.

Що ж нового пропонує центр зайнятості клієнтам, які шукають роботу або співробітників?

Перш за все — допомога у створені відеорезюме. В центрі зайнятості людині допоможуть відзняти і розмістити резюме, як на локальній базі, яку може переглянути роботодавець, так і на сайті служби зайнятості чи на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Відео вакансія — надасть можливість роботодавцям конкретизувати вимоги до майбутнього співробітника, а безробітні отримають більше інформації про вакансію в найкоротший термін.

Онлайн-співбесіди є сучасним і зручним інструментом співпраці роботодавця з претендентом на вакансію. Це не тільки сприяє збереженню часу, а й дозволяє економити кошти – кандидат не тратиться на проїзд, а роботодавець може швидше провести перший етап відбору і тим самим прискорити працевлаштування потрібного співробітника.

В центрі зайнятості більше 200 чоловік вже скористались новими послугами. Представники ММЦЗ сподіваються, що ця цифра буде й надалі зростати.

- Реклама -