В Добропіллі вчили патріотизму

На базі дошкільного навчального закладу № 25 «Радість» смт. Новодонецьке пройшла зустріч методичного об’єднання музичних керівників м. Добропілля на тему «Роль родини у музичному вихованні дітей дошкільного віку з національно-патріотичного спрямування». Розглядалось питання організації спільної роботи з родинами, педагогами та дітьми.

На методичному об’єднанні був представлений вокальний номер батька з сином з піснею К. Скрябіна «Мамо» (родина Парашинець). Виступ викликав ніжні почуття у слухачів, а у деяких на очі навертались сльози. Доречною, актуальною у виконанні сім’ї Снігурових була українська народна гумореска «Неслухняна Неля» (сім’я підкреслила, що виховання дитини починається з колиски). Зі зворушливою танцювальною композицією «Скрипаль» виступила сім’я Мукасєєвих. Жартівливу українську народну пісню «А мій милий, чорнобривий» було вдало виконано і драматизовано родинами Кривич та Новомлинець.

Музичне спілкування мами М. Морозової з сином в жартівливій пісні «Ой, під вишнею, під черешнею» було побудовано на спільній діяльності, партнерстві, відчувався духовний зв’язок між найріднішими людьми.

Краяла душу, викликала почуття гордості за свій народ, його велику культуру, національні традиції заключна композиція з рушниками, виконана співробітниками закладу та дітьми. В ній ще раз підкреслено, що український рушник – оберег наших родин, невід’ємна частина життя.

Дане дійство показало, що найліпшим прикладом для своїх дітей є самі батьки, а любов до музики, до традицій українського народу, прищеплена в дитинстві, може стати міцною основою подальших досягнень та успіхів дитини.

- Реклама -