У Покровську говорили про організацію громадських робіт

27 березня в Покровському міському центрі зайнятості з метою створення тимчасових робочих місць, залучення безробітних та інших категорій осіб до участі в оплачуваних громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру за рахунок коштів роботодавців, місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття проведено Круглий стіл на тему «Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру». 

До участі в засіданні Круглого столу були запрошені Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради, Управління соціального захисту населення Покровської міської ради, Відділ освіти Покровської міської ради, Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Покровська міська лікарня», Шевченківська селищна рада.

На початку заходу директор Покровського МЦЗ Микола Толмачов проінформував учасників про рішення виконавчого комітету Покровської міської ради від 16.12.2016 №336 «Про організацію громадських робіт на 2017 рік» та Розпорядження Красноармійської районної державної адміністрації від 24.01.2017 №17 «Про організацію громадських робіт на 2017 рік».

Звернув увагу на ситуацію місцевого ринку праці, проблеми та тенденції сучасного ринку, ознайомив з показниками діяльності центру зайнятості, розповів про сучасні пріоритети діяльності.

Також, значна увага приділена заходам, спрямованим на забезпечення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності, створення нових робочих місць та підвищення ефективності праці.

В рамках круглого столу були обговорені актуальні питання та вироблений план спільних дій на проведення оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2017 рік, які спрямовані на розвиток міста Покровська та району. 

- Реклама -