Заборона на продаж алкоголю на Донеччині діє не для всіх?!

З початку повномасштабного вторгнення на території Донецької області було введено заборону на продаж алкоголю та речовин, вироблених на спиртовій основі. Проте для деяких мешканців нашої області, нажаль, жодних перепон не існує.

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко неодноразово наголошував на тому, що ця заборона була введена, аби зберегти життя і мирного населення, і військових, адже алкоголь у поєднанні зі стресами може призвести до трагічних обставин. І ніякі податки від продажу алкоголю, які не надходять в бюджет, не вартують тих непоправних наслідків, що можуть виникнути через продаж спиртних напоїв в області, де ведуться бойові дії.

Щодня поліція Донеччини звітує про виявлення водіїв напідпитку, а останній випадок, коли у Покровську п’яний лікар ледве не позбавив життя цілу родину, взагалі не піддається жодним поясненням. Проте деякі особи знаходять шляхи, аби ввезти заборонені напої на територію області та ще й нагрівають на цьому руки, продаючи алкоголь по захмарним цінам. При цьому наражаючи на небезпеку оточуючих.

Тому ми звертаємося до небайдужих мешканців Донецької області, які знають торгівельні точки чи магазини, де можна купити алкоголь, повідомляйте нам про це за номером телефону 050 500 400 7 або у приватні повідомлення в соціальних мережах, чи на електронну адресу info@kapri.dn.ua. Анонімність гарантована.

Давайте разом боротися з тими, хто порушує закон та нехтує безпекою людей!

- Реклама -