Студентка ДонНТУ-переселенця здобула важливу перемогу

Студентка групи «Управління персоналом та економіка праці» (УПЕПм-15) Донецького національного технічного університету (після окупації Донецька він переїхав у місто Покровськ — колишній Красноарміськ Донецької області) Анастасія Березовська здобула перемогу у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Анастасія перемогла за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» у секції «Управління персоналом та економіка праці» з науковою роботою «Обґрунтування чисельності адміністративно-управлінського персоналу підприємства з урахуванням психофізіологічних можливостей».

Науковий керівник студентки — доктор економічних наук, професор, проректор з міжнародних зв’язків ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» Швець Ірина Борисівна.

Конкурс проходив у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, що є провідним університетом у галузі економіки та менеджменту. У секції брало участь більше 80 студентських наукових робіт, що надійшли з різних навчальних закладів України.

Доповідь Анастасії на секції «Управління персоналом та економіка праці» була першою, але хвилювання не завадило зробити ґрунтовну доповідь і відповісти на численні запитання членів комісії.

Незважаючи на дуже щільний графік роботи, під час заключної конференції студенти мали змогу поспілкуватися зі студентами та викладачами різних університетів, поділитися враженнями, почути цікаві доповіді та поринути в атмосферу справжнього наукового форуму.

Подібні заходи є необхідними для підготовки фахівців високого рівня, на яких у майбутньому буде покладено складне завдання економічного, соціального та культурного відновлення.

Бажаємо Анастасії подальших успіхів на шляху подолання наукових висот, нових здобутків та перемог!

- Реклама -