У військкоматі Покровська чекають на контрактників

22 березня Покровським центром зайнятості спільно з представником Покровсько-Селидівського об’єднаного міського військового комісаріату відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. З початку 2017 року проведено 11 таких заходів та проінформовано 77 осіб.

Мета заходу спрямована саме на роз'яснення безробітним правових і соціальних умов контрактної служби.

 «Служба  за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних. Є вакансії як для чоловіків: стрільці, механіки-водії, водії-електрики, так і для жінок: діловоди, кухарі, сестри медичні тощо», — зазначив офіцер відділення Покровсько-Селидівського військкомату Олександр Васильєв.

Сьогодні, як ніколи, актуальними є проблеми безробіття і популяризації контрактної служби в Збройних Силах України. Учасники зустрічі ознайомили з перевагами зарахування на контрактну службу. На сьогоднішній день військовослужбовці на контрактній основі отримують сприяння у вступі на навчання до вищих навчальних закладів. Необхідно зауважити, що держава гарантує військовослужбовцям гідне матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.

Під час зустрічі обговорили питання співпраці щодо інформування безробітних про можливості проходження військової служби за контрактом.

Відповідно до угоди про співробітництво, фахівці Покровського центру зайнятості Донецької області і надалі проводитимуть спільні профорієнтаційні заходи з працівниками військового комісаріату.

- Реклама -