Правоохоронці закликають громадян проявляти пильність при спілкуванні з невідомими телефонними співрозмовниками

Зловмисник. представившись співробітником банку, у телефонній розмові запевнив жінку в необхідності назвати смс-коди, які надходили їй на телефон. Як наслідок, з її рахунку зникло 110 000 гривень.

Правоохоронці за даним фактом відкрили кримінальне провадження.

До чергової частини поліції Курахового звернулася 42-річна мешканка села Єлизаветівка та розповіла, що вона стала жертвою шахрайських дій. Зі слів потерпілої, їй зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Незнайомець повідомив, що банківський рахунок жінки наразі перебуває під загрозою і його терміново треба убезпечити. Для цього жінці потрібно назвати співрозмовнику певні дані та коди, які будуть у вигляді смс надходити на телефон. Після виконаних вказівок псевдобанкіра, заявниця втратила 110 тисяч гривень.

За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Шановні громадяни, пам’ятайте, ким би не представся телефонний співбесідник і які б приводи не називав, не повідомляйте ніколи особисті дані та дані своєї банківської картки, особливо CVV код, термін дії картки, одноразові паролі з повідомлень, дані для авторизації в онлайн-банкінгу.

Навіть в умовах війни справжні співробітники банку або працівники державних установ не запитують таку інформацію, бо вона є конфіденційною. Не поспішайте проводити будь-які операції за вказівками співрозмовників, обов’язково перевіряйте достовірність інформації яку вам надають невідомі, зателефонуйте на «гарячу лінію» банку або зверніться особисто до фахівця банківської установи.

Якщо відносно вас скоєно злочин, одразу телефонуйте на спецлінію 102.

- Реклама -