У Покровську спіймали молодика з гранатами

Співробітниками Покровського відділу поліції затриманий раніше судимий місцевий мешканець, який вулицями міста розгулював з двома гранатами.

Під час профілактичного відпрацювання території обслуговування, співробітники поліції зупинили для перевірки документів підозрілого молодого чоловіка. Спілкуючись з правоохоронцями, він помітно нервував. Причини дивної поведінки стали відомі при огляді особистих речей чоловіка. З’ясувалося, що у своїй сумці молодик має дві гранати РГД-5 та запали до них.

Правопорушником виявився ніде не працюючий 23-річний місцевий мешканець, який раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних речовин. Власник небезпечних предметів зізнався, що виявлені у нього гранати йому подарував його знайомий. «Гранати залишив собі, а потім намагався добровільно здати, але не встиг», — виправдовується затриманий.

Заборонені боєприпаси вилучені та направлені на експертизу, а відносно їх власника відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Таким чином за «щедрий подарунок товариша» правопорушник може потрапити за грати на строк до 7 років.

- Реклама -