У Покровську запровадили додаткові заходи безпеки

Генерал Аброськін перевірив хід профілактичного відпрацювання у Покровській оперативній зоні, до якої входять 5 міст – Покровськ, Селидове, Добропілля, Мирноград та Авдіївка. За два дні тут припинено 12 злочинів та 106 кримінальних правопорушень. Аби заходи мали найбільший ефект, роботу місцевої поліції контролює група правоохоронців з главку.

Для безпеки громадян в Покровській оперативній зоні працюють стаціонарний блокпост, до 5 мобільних постів та додатковий пункт перевірки транспорту, який був створений 4 березня цього року. Він розташований на перехресті вулиць Захисників України та Шмідта — безпосередньо на в’їзді у місто з боку Дніпропетровської області.

Сьогодні В’ячеслав Аброськін перевірив, як організовано роботу цього пункту. На ньому несуть службу виключно співробітники Покровського відділу поліції.

Пункт працює цілодобово. Щодня крізь нього в середньому проходить понад 500 легкових та 50-70 вантажних автомобілів. Всі вони ретельно перевіряються.

Завдання поліцейських — припинити витік боєприпасів до мирної території України та ввезення нелегальної зброї в зону АТО, своєчасно виявити диверсантів, не дозволити біглим зловмисникам уникнути законного покарання.

— Цей пост необхідний, його мета — забезпечення безпеки не тільки мешканців Покровська, але й Дніпропетровської та інших областей. Єдина дорога, яка не була перекрита, нині перебуває в зоні постійної уваги поліції, — зазначив генерал Аброськін.

В результаті безперебійної роботи системи безпеки лише за два дні на території обслуговування Покровського відділу поліції затриманий бойовик, який ніс службу в окупованому Донецьку, припинено 3 спроби перевезення зброї та боєприпасів та 7 – наркотиків.

Нагадуємо, превентивна спецоперація стартувала в Покровській оперативній зоні 20 березня. Щодня на вулицях працюють понад 125 співробітників Покровського відділу поліції.

- Реклама -