Полісмени Покровська затримали чотирьох громадян

Так, в Покровську і Авдіївці під час перевірки транспортних засобів, поліцейські тричі вилучали наркотичну речовину, а інший любитель наркозілля був виявлений на автобусній зупинці. В усіх випадках відкриті кримінальні провадження і тепер правопорушникам загрожує до з років позбавлення волі.

Співробітники поліції, під час перевірки автомобіля та огляду особистих речей, у пасажира виявили паперовий згорток з речовиною рослинного походження із характерним запахом коноплі. 40-річний правопорушник від пояснень відмовився, лише зазначив, що це марихуана для особистого вживання.

Аналогічний випадок стався годиною пізніше. Поліцейськими був зупинений черговий транспортний засіб, в якому перебував 49-річний мешканець Мирнограду, який при собі тримав чергову дозу наркозілля в медичному шприці.

Ще один порушник у сфері незаконного обігу наркотичних речовин був виявлений правоохоронцями в Покровську на автобусній зупинці. Чоловік палив у громадському місці і цим привернув до себе увагу співробітників поліції. Під час складання відносно 39-річного мешканця с. Шевченко адміністративного протоколу (ст. 175 «Куріння тютюнових виробів у заборонених містах»), правопорушник добровільно зізнався, що також має при собі «травичку». Чоловік розповів правоохоронцям, що давно вже вживає наркотики та виготовляє їх самостійно.

Цього ж дня на авдіївському блокпості був зупинений автомобіль. Під час перевірки документів водія, його речей та салону автомобіля, в кишені куртки був виявлений паперовий згорток із підозрілою речовиною. На місце події була викликана слідчо-оперативна група, яка вилучила в 50-річного мешканця Авдіївки цей пакунок, в якому знаходився наркотик — марихуана.

В усіх зафіксованих випадках наркотики були вилучені і відправлені на експертизу.

У відношенні нарколюбителів відкриті кримінальні провадження за порушення ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує до 3 років позбавлення волі.

- Реклама -