У Покровську відсвяткували Всесвітній день поезії з поетесою Любов’ю Чорною

21 березня, у Всесвітній день поезії, в Покровському історичному музеї своїми почуттями та враженнями з учнями ліцею «Надія» та студентами Красноармійського педагогічного училища поділилася поетеса, член всеукраїнської творчої спілки Конгресу літераторів України Любов Костянтинівна Чорна.

Ще в далекому дитинстві проста дівчинка з Просяної почала римувати свої почуття та враження від життєвих подій і не могла навіть мріяти, що стане відомою поетесою. Та якщо доля подарувала тобі мрію й талант, то вона й дає силу та натхнення для її здійснення. Сьогодні вже і не перелічити, скільки надруковано в газетах, журналах, колективних збірках віршів та статей Любові Чорної. В світ вийшли  дві збірки власних її віршів і третя книга  – прозова, автобіографічна повість.

Любов Чорна є дипломантом різноманітних конкурсів та фестивалів, про що красномовно свідчили грамоти, подяки та дипломи, представлені на виставці  під назвою «У неповторному звучанні слова душі переливи тонкі», яка експонувалася під час заходу.

На вечорі-зустрічі «Променисте українське слово» лунали неповторні вірші поетеси, які вразили молодь своєю простотою, душевністю, проникливістю та чарівливістю. На згадку Любов Чорна подарувала молоді свої вірші з особистим автографом.

- Реклама -