На Донеччині зробили новий додаток для смартфонів

Голова ГУ Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції В'ячеслав Аброськін повідомив, що сьогодні небайдужі маріупольські айтішники презентували нам свій програмний продукт — додаток для смартфонів "Поліція Донеччини", що розроблений в рамках програми "Безпечне місто".

«Додаток інтегровано в наш Єдиний аналітичний сервісний центр і поки в тестовому режимі ми будемо працювати зі зверненнями, відправленими через нього, — пише генерал на своій сторінці у «Фейсбуці». — За допомоги кнопки "102" відправляється сигнал в наш UASC. Там інформація оперативно обробляється і на місцезнаходження власника пристрою відправляється наряд поліції. Опція "Небайдужий громадянин" дозволяє повідомити про правопорушення і додати фото».

Аброськін підкреслює, що в процесі розробки можливість повідомлення користувачів про екстрені події та обстріли; опція "тривога Амбер"; запис на прийом до керівництва поліції Донеччини і зворотний зв'язок про роботу співробітника поліції.

«Першочергове завдання цього додатку — забезпечення безпеки дітей і підлітків, бо вони в нас більш продвинуті, ніж ми, тому й намагаємось говорити з ними однією мовою. Звичайно, будемо допомогати всім, хто встановить на свої пристрої наш додаток. І головне — вже наступного тижня додаток "Поліція Донеччини" можна буде встановити на свої пристрої», — пише головний правоохоронець регіону.

- Реклама -