З Нью-Йорка «Білі Янголи» врятували трьох осиротілих дітей

11-річна Яна, 9-річний Денис і 7-річна Аня залишились у зоні бойових дій без батьків. Мама померла днями від раптової хвороби, батько – кілька років тому. Рідну оселю пошкодило російським снарядом. Поліцейські евакуювали малечу з-під вогню, а волонтери доставили на Київщину до родички.

«Мама, папа, бабуся, дідусь – всі наші рідні тепер на небі», — каже Аня. Їй, брату та сестрі довелося одночасно пережити втрату найрідніших людей і масовані атаки з боку росіян.

«Ракета летіла та влучила прямо в клуб. У нас зруйнували стелю, і ще вікна розбили та дірку в фундаменті зробили. А на городі ось така яма», — дитина руками показує, якою великою є вирва. Під час ворожих обстрілів діти лягали на ліжко та накривалися ковдрами – ось і весь захист. «У підвал ми не лізли, бо могло просто засипати», — пояснює її брат Денис.

Діти жили впритул до лінії фронту. Щоб їх врятувати, евакуаційна група «Білий Янгол» ризикнула життям. Під час минулого рейсу екіпаж потрапив у цьому районі під обстріл, тому нову операцію ретельно спланували та діяли дуже швидко.

Співробітники поліції доставили маленьких пасажирів до лікарні для обстеження та передали їм подарунки, зібрані дітьми Польщі.

Зараз малеча вже перебуває на Київщині. Дві сестрички та брат знайшли прихисток у родині своєї двоюрідної сестри, де вже є маленька дитина. Ювенальні поліцейські Донеччини тримають з дітлахами постійний зв’язок, бо сироти потребують допомоги.

- Реклама -