Двоє важкохворих і дитина отримали від «Білих Янголів» другий шанс на життя: евакуація на Красногорівському напрямку

З села Катеринівка поліцейські евакуювали 16-річного хлопця з хворою мамою. Юнак мало не загинув під час російського обстрілу. А з Красногорівки вивезли маломобільного чоловіка після інсульту. Усіх доставлено до медзакладу. Тільки на більш безпечній території вони зможуть отримати необхідне лікування й догляд.

Троє врятованих людей – таким є результат чергового рятувального рейсу екіпажу поліції «Білий Янгол». Найбільше радів евакуації Вадим, який рік не навчався та пережив ворожий удар касетними боєприпасами. Того дня будинок, де хлопець мешкає з батьками, зазнав руйнувань, вбило собаку.

«Я саме виходив надвір, чую — в небі вибухає й летить. У цей момент тато хапає мене з шкірку й кидає на підлогу. І осколки посипалися. Дуже страшно було. Тут нічого робити, в будь-який момент можна померти. Я мрію вчитися й стати автослюсарем або токарем», — розповідає юнак.

Матір Вадима має серйозне захворювання, тож родину одразу доставили до лікарні. Надалі вони прямуватимуть до Житомирщини.

Наступними днями поліцейські під обстрілами здійснили медичну евакуацію двох літніх жінок, одна з них перебувала без свідомості.

«Білий Янгол» бореться за життя кожної людини, проте закликає жителів Донеччини евакуюватися із зони боїв. Гаряча лінія екіпажу на Мар’їнському напрямку — 066-56-10-102.

- Реклама -