Пройшла нарада з питань працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб

Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук провела нараду з питань працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб.

▪️У заході взяли участь представники Мінреінтеграції, Мінекономіки, Міносвіти, Державної служби зайнятості, обласних військових адміністрацій та інших відомств.

▪️Віцепрем’єрка запропонувала ОВА розробити регіональні програми щодо ВПО, які б, зокрема, передбачали заходи із працевлаштування. У перспективі вони також сприятимуть поверненню на Батьківщину українців, які отримали тимчасовий прихисток за кордоном. Розглядається можливість залучення міжнародних донорів до співфінансування цих програм.

▪️Також актуальним залишається питання перенавчання внутрішніх переселенців, оскільки це дасть їм можливість працевлаштуватися за новою професією. Перспективною є програма ваучерів на навчання, які можуть отримати ВПО працездатного віку. З початку року центри зайнятості вже видали понад 4 тисячі таких ваучерів.

- Реклама -