Роботодавці можуть отримати компенсації від держави за працевлаштування переселенців

 

 

За працевлаштування зареєстрованих безробітних з-поміж внутрішньо переміщених осіб передбачена компенсація від держави на оплату праці, повідомляє Мінреінтеграції.

 

▪️Компенсація виплачується не більше 6 місяців (кожен непарний місяць протягом року). Головною умовою є – збереження гарантій зайнятості ВПО протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази й здійснюється у розмірі фактичних витрат на оплату праці такої особи, але не більше двох мінімальних заробітних плат (13 400 гривень).

 

▪️Зокрема, роботодавці можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування громадян, які набули статус ВПО після 24 лютого 2022 року (програма орієнтована на роботодавців, які в період воєнного стану працевлаштовують переселенців на умовах строкового або безстрокового трудового договору/контракту, гіг-контракту, зокрема за сумісництвом).

Ця компенсація виплачується щомісячно протягом 2 місяців у розмірі 6700 гривень за кожну працевлаштовану особу.

Для отримання компенсації роботодавцям необхідно подати до центру зайнятості заяву та копії підтверджувальних документів про прийняття на роботу ВПО, завірені в установленому порядку.

Обрати центр зайнятості можна з переліку або на онлайн-мапі.

- Реклама -