Налякані люди, мертві птахи. Поліцейські допомагають людям після обстрілів Курахового та Красногорівки

Від документування наслідків російського бомбардування до екстреної медичної евакуації, і все це – під нескінченними обстрілами ворога. Таким є звичайний день групи «Білий янгол» на Красногорівському напрямку. Бо вони – універсальні рятівники та мають встигнути всюди, де люди потребують допомоги.

Після чергової доби під вогнем російських військ територію Курахового відпрацьовує поліція. Вибухотехніки збирають докази воєнного злочину рф і знешкоджують нерозірвані боєприпаси. «Білі янголи» обходять мешканців, щоб з’ясувати масштаби руйнувань і яка допомога потрібна.

Постраждав спальний район — щонайменше 16 будинків. Також пошкоджень зазнали відділ поліції і об’єкт соціальної інфраструктури. Всюди – провалені дахи, вирвані двері, вибите скло та металеві осколки від «Градів». Люди дивом залишилися живі, з жертв – тільки голуби.

«Було страшно, ми ховалися у вбиральні», — розповідає маленька дівчинка. У двір будинку, де вона мешкає з батьками та двомісячним братиком, прилетів снаряд. До евакуації сім’я ще не готова, але вирішує це питання.

Поки поліцейські документували наслідки атаки, на гарячу лінію «Білого Янголу» надійшов екстрений виклик – жителька Красногорівки із сильними болями потребує медичної допомоги. Екіпаж помчав до хворої та евакуював її до лікарні одного з сусідніх, більш безпечних міст.

Вже не вперше «білі янголи» доставляють цю 82-річну жінку на лікування. У місті немає можливості надавати повноцінну медичну допомогу, не працює й «швидка» — її функції виконують поліцейські.

Гаряча лінія евакуаційної групи поліції «Білий Янгол» на Мар’їнському напрямку — 066-56-10-102.

- Реклама -