Як реструктуризувати борг за отримані житлово-комунальні послуги

Споживачі можуть оформити договір реструктуризації або розстрочення заборгованості за житлово-комунальні послуги, якщо вона виникла з певних причин і одразу оплатити її немає можливості.

Про це повідомив комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС).

Укласти договір реструктуризації можна у «Центрі комунального сервісу» з таких послуг: постачання теплової енергії та гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, а також утримання будинків і споруд та прибудинкових територій/управління багатоквартирним будинком, вивезення побутових відходів.

Щоб укласти договір та скористатися механізмом реструктуризації (розстрочення) заборгованості за житлово-комунальні послуги необхідно звернутися до будь-якого районного сервісного центру КК «Центр комунального сервісу» (незалежно від місця проживання) за попереднім записом.

Також необхідно подати заяву, оригінали та копії документів:

паспорт (або ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру);

картку платника податків PHOKПП (IПH) (не надається власником ID-картки в разі наявності ІПН в зазначеному документі);

документ, що підтверджує право власності житловим приміщенням/квартирою та витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;

довіреність представника та його паспорт (якщо договір укладатиме представник власника).

Перед підписанням договору реструктуризації (розстрочення) заборгованості фахівець ЦКС актуалізує дані власника, звірить суми заборгованості, платежів, показань лічильників та, за наявності підстав, зробить коригування нарахувань, а також узгодить період реструктуризації (розстрочення) заборгованості та розмір щомісячного обов’язкового платежу. Після врегулювання всіх питань та отримання повного пакету документів споживача буде запрошено до сервісного центру для підписання  договору в зручний час (якщо звернення опрацьовувалось у дистанційному режимі).

- Реклама -