Нульове розмитнення

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект №9209 «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України», яким передбачається ПОВЕРНУТИ НУЛЬОВЕ РОЗМИТНЕННЯ для фізичних та юридичних осіб, машини, яких вкрадено чи знищено через агресію РФ за умови надання підтвердних документів.

Пропонується доповнити перехідні положення Податкового кодексу новим пунктом та зазначити, що фізичні та юридичні особи, авто яких в період дії воєнного стану було знищено чи вкрадено через агресію РФ мають право на пільгове ввезення автівок у кількості, яка не перевищує кількості вкрадених\знищених авто за умови надання підтвердних документів.

Підтвердженням викрадення автівки слугуватиме витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань у кримінальному провадженні, розпочатому на підставі заяви власника про викрадення транспортного засобу. Зазначену заяву автовласник має подати не пізніше спливу одного місяця з моменту припинення бойових дій на відповідній території.

Підтвердити знищення автівки через агресію РФ можна буде за допомогою витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань у кримінальному провадженні, розпочатому на підставі заяви власника про пошкодження транспортного засобу, яка була подана власником не пізніше спливу одного місяця з моменту припинення бойових дій на відповідній території, а також звіту, акту чи висновку про оцінку, виконаний оцінювачем або експертом відповідно до законодавства, яким встановлено, що транспортний засіб не підлягає відновленню.

- Реклама -