Київ прийняв Кубок і чемпіонат Донецької області з карате JKS

1 та 2 квітня в столиці України відбулися змагання з карате JKS: Кубок Донецької області серед дорослих та чемпіонат Донецької області серед дітей, юнаків та юніорів.

У змаганнях взяли участь 58 спортсменів із Краматорської, Маріупольської, Покровської, Слов’янської, Дружківської, Бахмутської та Костянтинівської міських громад, а також міста Київ.

На Кубку Донецької області з карате JKS серед дорослих (вікова категорія «18+») у загальнокомандному заліку перемогли представники Краматорської громади. Друге місце посіла Слов’янська громада, третє місце поділили Бахмутська та Покровська громади.

Чемпіонат Донецької області з карате JKS (розділи «ката», «командне ката», «котен-ката») серед дітей, юнаків та юніорів (від 6 до 17 років) у загальнокомандному заліку виграли представники Краматорської громади. Друге місце посіла Слов’янська громада, третє місце – Костянтинівська громада.